4085 Applique
Såld: 1.200 kr
Såldes den 26 april 2021 -
4230 Appliquer
Såld: 700 kr
Såldes den 7 september 2020 -
1070 Appliquer
Ett par, Sent 1800-tal. Höjd: 26 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 mars 2020
1027 Appliquer
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
7490 Appliquer
ett par, brons, sent 1800-tal, höjd: ca 35
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
7037 Appliquer
Sent 1800-tal, mässing, längd: 19 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 28 november 2016
2550 Applique
3-armad, förgylld brons, sent 1800-tal, höjd: 35 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
2427 Applique
Sent 1800-tal, mässing & prismor, höjd: 30
Såld: 600 kr
Såldes den 16 december 2013 -
6030 Appliquer
Såld: 3.000 kr
Såldes den 17 december 2012